O NÁS

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice of Barrandov´s Alley. Záměrně nepíši jen své, neboť se zajištěním co nejlepšího individuálního programu i přístupu ke každému pejskovi, či fence mi pomáhá ještě moje maminka Libuše Zemanová. Tvoříme tak dohromady takový malý tým. Nápad založit chov. stanici se zrodil zejména po nemalých úspěších s mým prvním bílým švýc. ovčákem BIG BOYem, který byl úspěšný jak na výstavách, také při výcviku a především jako plemeník a otec neméně úspěšných štěňátek, jak u nás tak v zahraničí.

Po letech jsem si oblíbila další plemeno mající v názvu stejné slovo .. tedy  - Velkého švýcarského salašnického psa. Pořídila jsem si úžasnou fenku Betynku - Babeta Happiness Dog.

Naše chov. stanice tak vznikla hlavně z lásky k tomuto překrásnému plemenu a proto i štěňátka chceme odchovávat s láskou a v prostředí, které si zaslouží. Nemáme ambice stát se tzv. "množírnou", ale stanicí, ze které budou vycházet zdraví a sebevědomí psi s dobrým vztahem k člověku i výcviku.

Vzhledem k tomu, že jsem na starém Barrandově v Praze prožila krásné časy s mým BŠO BIG BOYem i na nedaleké jízdárně s přáteli a mým úžasným koňským svěřencem Bascem, zvolila jsem název pro naši chovatelskou stanici "of Barrandov´s Alley". Navždy mi bude připomínat místo, kde jsem se narodila a prožila část mého života i ve filmových ateliérech ještě s mojí mámou, tátou a babičkou ...

... Do Tlustovous jsem se rozhodla přestěhovat hlavně kvůli mé lásce ke psům, koním a přírodě. Jezdila jsem sem už jako malá holka na chalupu a vždy jsem si přála zde mít chovatelskou stanici a případně i jízdárnu.

 lista

trojice