FCI logo
BBI logo


 

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice of Barrandov´s Alley. Záměrně nepíši jen své, neboť se zajištěním co nejlepšího individuálního programu i přístupu ke každému pejskovi, či fence mi pomáhá ještě moje maminka Libuše Zemanová. Tvoříme tak dohromady takový malý tým. spolecne foto Nápad založit chov. stanici se zrodil zejména po nemalých úspěších s mým prvním bílým švýc. ovčákem BIG BOYem.

Naše chov. stanice tak vznikla hlavně z lásky k tomuto překrásnému plemenu a proto i štěňátka chceme odchovávat s láskou a v prostředí, které si zaslouží. Nemáme ambice stát se tzv. "množírnou", ale stanicí, ze které budou vycházet zdraví a sebevědomí psi s dobrým vztahem k člověku i výcviku.

A teď bych Vám ráda chtěla představit sebe a naše pejsky:

Karolína Jindrová


Známá majitelka a chovatelka bílých švýcarských ovčáků z Prahy. Věnuje se jejich výcviku. S úspěchy se účastní prestižních výstav v České republice a v zahraničí. Dlouholeté zkušenosti využívá i v poskytovaném odborném poradenství. Vítáni jsou zájemci o krytí, štěňata s PP, výcvik.

Bílí švýcarští ovčáci, které vlastní, jsou pro svůj impozantní vzhled a vyrovnanou povahu často využíváni při natáčení filmů, reklam. Bílý švýcarský ovčák(BŠO) je velmi všestranné a oblíbené plemeno, neboť se s ním můžete věnovat téměř každé činnosti: služebnímu, ovčáckému, záchranářskému výcviku, dále pak canisterapii, asistenčnímu využití, práci v zápřahu, dog-packingu, dog-trekkingu, agilit, flyballu, frisbee discu, tanci se psem a coursingu. Několik představitelů BŠO má už i u nás v ČR velmi dobrou pověst z řad psů vodících, záchranářských. BŠO je nadšený každou zajímavou prací, je jen důležité pro svého psa vybrat tu správnou činnost nebo pro tu Vaši oblíbenou činnost si vybrat z vrhu vhodné štěně.

ch. BIG BOY Rychlý stín


BIG BOY Rychlý stínČeský šampion, Klubový šampion ČR, Klubový vítěz 2003, Vítěz třídy mladých 2003, Vítěz speciální výstavy 2005, Krajský vítěz 2005, CACIB ČR, Res. CACIB ČR..., nejlepší plemeník 2007 a splněny podmínky klubu BŠO tzv. "Klubové legendy".

Chovný dlouhosrstý pes BIG BOY Rychlý stín, bílý švýcarský ovčák, nar. 25. 4. 2002, DKK – 0/0, (oba rodiče též 0/0), výška 67 cm. Dominantní ušlechtilá samčí hlava, tmavé oko, správně nasazené a nesené uši, vynikající propozice, silná kostra, dobře osvalen, pevný hřbet, pravidelný prostorný chod, skvělá vyrovnaná a přátelská povaha (vynikající pro sportovní kynologii, obrany, hlídání, výcvik). Zkoušky: ZZO, ZOP, účast na závodech...

 

PEGAS WINGS Miraja


Pegas Wings MirajaVítěz speciální výstavy 2006 - nejlepší dlouhosrstý pes! Krajský vítěz 2006.

Dlouhosrstý pes, bílý švýcarský ovčák, narozen 7. 10. 2004 z vynikajícího spojení (otec: BIG BOY Rychlý stín, matka: GALLE INNOCENCE Miraja), dne 11. 9. 2005 splnil svod mladých s výškou 64 cm, s tmavým, černým pigmentem nosní houby, tmavým okem, klidnou povahou.

Další informace »
 
nahoru na navigaci
 
 
 
©2019 Milan Kryl