Tak tohle je náš "Lexík" (zlatý retrívr), tedy mého brášky pes :-). Brácha je na něj moc pyšný, ale kouzlu výstav nějak nepropadl, Lexíka má hlavně pro radost, je to jeho nejlepší kamarád tak jako je Bigísek pro mě. Lexíkovi je 6 let a podílel se také na výchově Bigíska, kterému bude v dubnu už 5 let. Nyní se respektují, ale zas tak velký kámoši už nejsou ....Karolína







