Dne 24. 3. 2007 jsme se s Bigisem a jeho pěti potomky (ze tří různých vrhů) zúčastnili soutěže o nejlepšího plemeníka. Získání tohoto ocenění bylo lehčí, neboť se jí už nezúčastnil žádný jiný chovný pes, ale sehnat a předvést pět jeho potomků a ještě ze tří různých vrhů nebyla žádná legrace....rozhodčí, pan Václavík konstatoval, že je vidět, že se po Bigisovy předávají krásné ušlechtilé hlavy...













